Dnia 15.11.2019r. nasza szkołę odwiedził cyrk,,Wesołego Maksa’’,na którego występ z wielką niecierpliwością oczekiwali wszyscy uczniowie, a szczególnie ci najmłodsi.
Wesoły klaun Maks na początku przedstawienia wybrał spośród publiczności przedstawicieli dwóch rodzin: Kowalskich i Malinowskich i „głowy rodzin”:matkę i ojca.
Następnie wesoły Maks przystąpił do popisów cyrkowych. Zaprezentował żonglerkę piłeczkami i obręczami w asyście kobiety o zielonych włosach. Najbardziej spodobały nam się sztuczki z ogniem, utrzymywanie równowagi na metalowej rurce i akrobacje.

Oczywiście wielu z nas miało okazję wykazać się na scenie umiejętnościami akrobatycznymi,a przy tym dostarczyć zabawy kolegom i koleżankom.
Spośród naszych kolegów zaproszonych przez klauna, spodobał nam się występ Kryspina Mielewczyka i Adrianny Treder, którzy utrzymywali na nosie papierowe tuby. Zachwycił nas brat MarikiDzianach, 4-letni Artur,beztrosko biegający wokół Maksa.Niewątpliwie zadatki na dobrego żonglera ma Kacper Pieksza, który sprawnie „podrzucał” obręcze i piłeczki.
Występ bardzo nam się podobał i dostarczył sporo rozrywki. Wszyscy bili brawa Maksowi i jego asystentce. Mamy nadzieję ,że jeszcze kiedyś nas odwiedzi…
Marika Dzianach, Natalia Todys ,kl.V